PKK'YI BİTİRME ZAMANI GELMEDİMİ


Açıklama:
Kategori: Köşe Yazıları
Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2021
Geçerli Tarih: 06 Aralık 2023, 00:51
Site: Mut Son Dakika
URL: http://www.mutsondakika.net/sstemel/yazar.asp?yaziID=484


Mantığıma sığmayan bazı şeyler inanın beni düşündürüyor.

Ne zaman bir şehit versek arkasından şu kadar PKK’lı öldürüldü şu kadar PKK’lı teslim oldu falan.

Kanları yerde kalmadı deyip hemen haberlerde geçiyor. Çok sayıda PKK’lı öldürüldü diye. Yapmayın ya bu PKK’lılar şehit vermeden önce çok sayıda bir anda neden öldürülmüyor artık öldürülsünde bizde rahat edelim.

Artık yüreğimiz kan ağlıyor bunların kökünün kazılması için ne yapılacaksa yapılsın artık. Dost diye gördüğümüz devletlere asker gönderiyoruz. Biz önce kendi memleketimizi şu PKK denen şerefsizlerden kurtaralım. Önce kendimizin içindeki PKK illetini temizleyelim. Yıllardır bitiremiyoruz neden acaba artık bitsin bizde rahat edelim.

Çok iyi hatırlıyorum bir zamanların Başbakanı Tansu Çiller, görevi boyunca PKK ile yaptığı mücadeleden galip çıkmış ve bu ülkeyi görev sonunda PKK’sız teslim etmişti.

Acaba ne yapmıştı. Bu başarıya ulaşmıştı. Bilmeyenler sorsun öğrensin elbette bununda bir yöntemi vardır. Sonra ne odluda tekrar hortladı acaba.

Bugün 14 Şubat 2021 çok sayıda şehidimiz var önceki günler gibi. Hepsine Allahtan rahmet mekanları cennet yakınlarına sabır dilerim. İnşallah bundan sonra PKK’nında sonu olur. Tek arzum bu.

Bakan Soylu açıklama yaptı. "Mücadelemiz tek bir terörist kalmayıncaya kadar devam edecek" inşallah Bakanım destekliyorum seni.