Mut Son Dakika
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
orkestra
MUT BELEDİYESİ KAYNAYAN KAZAN GİBİ

MUT BELEDİYESİ KAYNAYAN KAZAN GİBİ

Tarih 12 Ocak 2018, 18:36 Editör Hasan Çetin

MUT BELEDİYESİ ALTINDA ATEŞ YANIP KAYNAYAN KAZAN HALİNE GELDİ

Yerel seçimlerden bu yana Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin 3 yılda Mut ilçe merkez ve kırsal Mahallelere yaptığı hizmetler tartışılmaz. Hizmetlerinden dolayı Başkan Burhanettin Kocamaz'a teşekkür ederiz.

2 yıldır Mut Belediyesi olarak ilçe bazında yönetim ve hizmetleri yine tartışılmaz haldeyken ne olduysa son 6 ay zarfında Belediye personeli ile Başkan arasında ki geçimsizlik kaynayan kazan haline geldi.

Belediye personeli tam rayına oturdu ve artık kalfalık dönemi bitti ve ustalık dönemi başladı derken 2018 yılına girer girmez yapılan Belediye birim müdürleri ve şeflerin yer değişimi Belediye içinde bir depremin ve huzursuzluğun olduğu ortaya çıktı.

Bazı Başkan yardımcılarının görevine sona verilmesi, Başkan Yardımcısını alıp Park ve Bahçelere verilmesi, Bazı Müdürlüklerin görev değişikliği gibi atamaların çokluğu düşündürücü hale geldi.

Tam raylar yerine oturdu ve artık Ustalık başladı derken bu değişikliklerin yapılması seçimlere 1 yıl kalaraktan ustalık dönemi tekraren kalfalıktan da öte çıraklık dönemine geçildiğini göstermektedir.

Seçime 1 yıl kalaraktan bu atamaların yapılarak görev değişiklikleri neyi gerektiriyorsa gerektirsin bizlerin gözüyle eriyip biten bir yerel yönetimin görevini ve kadrosunu hala oturtamadığı gözlenmekte olup birim müdür ve personeline verilen bu cezanın nedeni maalesef oy potansiyelinde etkilemiş olacak olması ise partiye dahi zarar vermesine yol açacaktır.

Ama bizim temennimiz bu yanlışlardan en kısa sürede dönülmesi ve Belediyede huzurun ve ustalık dönemine tekrar geri dönülmesi daha kazançlı olacağı temennisi ile deyip artık bundan sonra bir basın mensubu olarak yanlışları yazmaya devam edip takipçisi olacağımızı bilmeleri gerektiğini ifade ederiz. 

Bu haber 2657 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Mut MHP Belediye Başkan Adayı Volkan Şeker

Mut MHP Belediye Başkan Adayı Volkan Şeker Mut MHP Belediye Başkan Adayı Volkan Şeker

Mut'ta sahte zeytinyağı iddiası

Mut'ta sahte zeytinyağı iddiası Mut'ta sahte zeytinyağı iddiası
köşe yazar
Mut Belediye başkan adayları netleşiyor18 Ocak 2019

ANKET

MERSİN BÜYÜLKŞEHİR BAŞKANLIĞINI KİM KAZANIR
Tüm Anketler

HEBRLER MYNET

Mynet Mersin Haberleri

mutsondakika.net
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi