Mut Son Dakika
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
logo
MUT HALKI SÖZ VERİLEN DOĞAL GAZI İSTİYOR

MUT HALKI SÖZ VERİLEN DOĞAL GAZI İSTİYOR

Tarih 27 Aralık 2019, 10:49 Editör HASAN ÇETİN

MUT HALKI SÖZ VERİLEN DOĞAL GAZI İSTİYOR

Mersin’in Mut İlçesi'nde her seçim döneminde söz verilmesine rağmen bir türlü gerçekleştirilemeyen Doğal Gaz için vatandaş isyan bayrağını çekti.

ARTIK VATANDAŞ SÖZ VEREN YETKİLİLERE NASIL GÜVENSİN

Eski Kalkınma Bakanı aynı zamanda Mersin Milletvekili Lütfi Elvan’ın her seçimde Mut ilçesine Doğal Gaz getireceğiz sözlerine inanmıyoruz. Nedense Mut ilçesine seçim olacağı zaman gelinip bol kepçeden hizmetler bir bir sıralanıyor. Bunlardan en önemlisi Mut’a Doğal Gaz gelmesi. Hani nerde seçim bittiği zaman her vaat unutuluyor. Artık bundan sonra seçimlerde söz verip de yerine getirmeyenleri unutacağız dediler.

Seçim meydanlarında Doğal Gaz Mut’a gelecek sözü verenlerden hesap sormayan İktidar partisi Başkanı ve yönetimi, Diğer partiler, Belediye Başkanı, Ticaret odası, Esnaf derneği vs. Birlikte neden bir atılım yaparak ilçenin Doğal Gaz sorununu çözmeye çalışmıyorlar diyen vatandaş, Koltuklarda değil söz verenlerin kapılarını aşındırmaya gidin. Verilen sözlerin arkasında olun. Kendi memleketine doğal Gazı getiren ve seçim meydanlarında seçimden sonra söz Mut ilçesine de doğal Gazı gelirceğiz diyenlerden hesap sorun. Biz Mut halkı olarak arkanızda destek verelim sizleri takdir edelim. Artık elbirliğiyle göreve davet ediyoruz dediler.

“Seni seven Mut halkını hatırla Lütfi Elvan Sözünde dur”

Eski Kalkınma Bakanı Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, Mut ilçesi halkına seçim meydanlarında Mut’a Doğal Gaz getireceğiz diyerek söz vermesi üzerine vatandaş olarak çok sevinmiştik diyen Mut Halkı, gururla seçtiğimiz Lütfi Elvan, Zeynep Gül Yılmaz ve adımızı mecliste ve basında dile getiren Baki Şimşek Milletvekillerimize buradan sesleniyoruz. Hakkımızı arayın. Mut ilçesinin kanayan yaralarından biri olan Doğal Gazımızı hemen istiyoruz. 2020 yılı inşallah sizlerin girişimiyle Doğal Gaza kavuşan bir ilçe oluruz. Değilse şikayetimizi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a iletip ondan yardım isteyeceğiz diyerek uyarıda bulundular.

 

 

Bu haber 1172 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel Haber

Mut Belediyesine yeni araç

Mut Belediyesine yeni araç Mut Belediyesine yeni araç

DOLANDIRICILAR YAKALANDI

DOLANDIRICILAR YAKALANDI DOLANDIRICILAR YAKALANDI

ANKET

SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRİSİNİZ
Tüm Anketler

SİYASET DİLİ07 Temmuz 2020


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi