Mut Son Dakika
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
orkestra

Ankara Mutlular SYDD nöbet değişimi

Mehmet ünlü

24 Temmuz 2017, 13:32

Mehmet ünlü

Kurucu üyesi olduğum ve Başkan Yardımcılığını yürüttüğüm Ankara Mutlular SYDD çalışmalarına, şahsım adına kurmuş olduğumuz şirketimizin yoğun işlerinden dolayı bir yılı aşkındır ilgilenemiyordum. Kurulduğundan bu yana büyük bir ilgi ve alaka gören her gün üye sayısını arttırarak Mutlu hemşerilerimizin teveccühüne mazhar olan derneğimizde çalışmaların daha etkili ve başarılı olması için dernek faaliyetlerinde görev almak isteyen yeni gönüllü arkadaşların önünü açmak adına görevimden istemeyerek de olsa istifa ediyorum.

 

Aidiyet ve kimlik duygusunu ön planda tutan, sosyal ve siyasi hayatın vazgeçilmezlerinden sayılan, yardımlaşmayı ve sahiplenmeyi amaç edinen bir Sivil Toplum Örgütü olarak kurmuş oluğumuz derneğimiz başarılı çalışmalarını daha öncede olduğu gibi yine Başkan Şener Küçüktat tarafından sürdürülecektir.

 

Bu dernek Ankara’da Mutluların bir kapısı olarak Ankara ile Mut ekseninde yeni projeler üreterek problemlerin çözümü noktasında köprü olamaya devam edecektir.

 

Biz Ankara’da büyük bir aileyiz.Gönüllü Mut sevdalıları,Mut için neler yapılabilirin hesabı içindedirler.Kırkbeş yıldır çıkarılamayan Mut’lu bir Milletvekilinin hesabını gütmektedirler. Köklü problemlerin çözümü noktasında yapılması gerekenlerin takipçisidirler.

 

Çalışma arkadaşlarıma başarılar diler bir Mut sevdalısı olarak her zaman yanlarında olacağımı bilmelerini isterim.

 

Yerelden evrensele Mutlu olmak bir ayrıcalıktır.

 

Saygılarımla, Mehmet ÜNLÜ

 

Bu haber 2600 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
köşe yazar
31 Mart Seçim analizi20 Mart 2019

ANKET

OYUNUZU KİME VERİRSİNİZ
Tüm Anketler

HEBRLER MYNET

Mynet Mersin Haberleri

mutsondakika.net
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi